Nasz region

Firma South Bay Solutions Europe Sp. z.o.o. funkcjonuje na terenie województwa podkarpackiego na południowym wschodzie Polski. Jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów w dziedzinie precyzyjnej obróbki metali dla przemysłu lotniczego i samochodowego.

Główne zalety to długoletnie, sięgające czasów przedwojennych, doświadczenie w produkcji lotniczej, położenie w pobliżu międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka, , a także węzłach komunikacyjnych autostrady A4, drogi S19, drogi krajowej nr 9, magistrali kolejowej E30 Niemcy – Polska – Ukraina oraz bliskość granicy z Ukrainą i Słowacją.

Bardzo ważnym atutem jest również obecność wyższych uczelni technicznych : Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego, a co za tym idzie możliwości pozyskania dobrze wykształconej kadry pracowniczej oraz możliwości współpracy naukowo-badawczej w celu wdrażania nowych technologii wytwarzania.

Dodatkowym pozytywnym aspektem naszego regionu są unikatowe krajobrazy, bogata flora i fauna, górskie pasma, rozległe obszary leśne i liczne zabytki stanowią o wielkim potencjale turystycznym i rekreacyjnym Podkarpacia. Może to umilić pobyt potencjalnych kontrahentów podczas obecności w naszym województwie.

Poniżej zamieszczamy ciekawe linki o naszym regionie: